Barcode: 3760192495011
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 1.7 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Kombucha* (eau filtrée, sucre de canne blond, the vert, the noir, eau, baies de Timur, jus de clémentine Corse* 1%, jus de mandarine* 1%, jus de fruit de la passion, eau, fleurs d'hibiscus, infusion de filles de stevia (eau, feuilles de stevia*), extrait de citron* Contient des traces d'alcool (<1,2% vol.). *100% des incrédients d'origine agricole sont biologiques. Souligné : Commerce équitable contrôlé Fair for life: 96% du total des ingédients agricoles
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Simply Orange Pulp Free
Simply Beverages
C NOVA 1
Simply Lemonade
Simply
E NOVA 4
Simply Orange High Pulp
Simply Beverages
C NOVA 1
100% Orange Juice
Minute Maid
E NOVA 1
Simply Orange Pulp Free With Calcium And Vitamin D
Simply Orange,Simply Beverages
C NOVA 1
Original Low Pulp Orange Juice
Minute Maid
E
Minute Maid Fruit Punch
Minute Maid
E NOVA 4
Simply Lemonade
Simply
E NOVA 4
Simply Orange Pulp Free
Simply Juices and Drinks,Simply Beverages
NOVA 1
Light Lemonade
Simply Light
D NOVA 4
Light Lemonade, Light
Simply
D NOVA 4
Apple juice
Minute Maid
E