Barcode: 0815298020025
Kombucha - Cola
Nutri-Score
E
Processing
NOVA 4
Labels
no gluten
organic
no gmos
non gmo project
Available in
united states, world
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 292.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 66.7 g |
| of which sugars | 66.7 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Organic raw kombucha (organic tea, organic sugar, and organic kombucha culture fermented in purified water), natural flavors, organic monk fruit extract.
Related Products in Beverages
Ice Tea Classic
Qualité & Prix
NOVA 4
Chocolat en poudre
Naturaplan
NOVA 3
Sano Malt Malzgetränk, Schokolade
Coop
E NOVA 4
Sirop framboise
Coop
NOVA 3
Sirop à l'arôme de grenadine
COOP
NOVA 4
Ice Tea Classic
Coop Prix Garantie,Coop,Prix Garantie
C NOVA 4
Qualité & Prix Bifidus Drink Fraise
coop
E NOVA 4
Sirop d'Orange Sanguine
Coop
E NOVA 4
Chocato Drink
Coop
E NOVA 4
Energy drink
Coop Prix Garantie
C NOVA 4
Lager Bier
COOP
NOVA 3
Sirup - Fleurs de sureau
Coop Naturaplan
E NOVA 3