Barcode: 0725765782564
kombucha lavanda
by crobucha
Nutri-Score
C
Processing
NOVA 4
Labels
povratna naknada
Categories
Available in
croatia
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 22.0 kcal |
| Fat | 0.1 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 5.5 g |
| of which sugars | 5.2 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Voda, zeleni čaj, cvijet lavande (2%), šećer, kombucha kultura, ugljični dioksid. Može sadržavati alkohol u tragovima (<0.5 %).
Additives
e290
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Sütaş süt 1 litre yarım yağlı
Sütaş
B
Uludag
Uludağ
E NOVA 4
Uludağ Gazoz
E NOVA 4
Uludag Gazoz
E NOVA 4
Çilekli süt
Sütaş
C
Uludag gazoz orange
E NOVA 4
Uludag Gazoz
Uludag
E NOVA 4
Uludağ Frutti extra 250 ml kavunlu
E NOVA 4
Uludağ Gazoz
Erbak-Uludağ,Uludağ
E NOVA 4
Uludag gazoz ohne Zucker
Uludag
C NOVA 4
Uludag ORANGE
ULUDAG
E NOVA 4
Ayran
Sütaş
C NOVA 3