Barcode: 3800228940044
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 21.0 kcal |
| Fat | 0.2 g |
| of which saturated | 0.1 g |
| Carbohydrates | 4.6 g |
| of which sugars | 4.3 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.1 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
Состав: инфузия от филтрирана вода и чаена смес (зелен чай 0.2%, джинджифил корен 0,25%, годжи бери), захар (изконсумирана от дрождите по време на ферментация), Комбуча култури. Без консерванти, подобрители, оцветители и овкусители! Без пастьоризация! 100% натурален състав! Алкохол до 1,2% vol.
Related Products in Beverages
Baradji
Baradji Group
A NOVA 1
Lait en poudre
FrieslandCampina
C NOVA 4
chocofun
CEMOI CHOCOLAT
NOVA 4
Yoghurt
Chi limited
E
Oriba Cola
Oriba
E NOVA 4
Top Ananas
Top
NOVA 4
Eau minerale naturelle
Kirène
A
Schweppes Lemon-Mint
Schweppes
E NOVA 4
Red mix
PLANET
E NOVA 4
joy
Bifa
E NOVA 4
Milo
Nestlé
NOVA 4
Planet cocktail
braguinée