Barcode: 3859893720253
Kombucha Mint X Lime
by Ekipa
Nutri-Score
C
Processing
NOVA 4
Labels
povratna naknada
Categories
Available in
croatia
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 18.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 4.1 g |
| of which sugars | 4.1 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Pripravak od zelenog i crnog čaja (voda, Šećer, zeleni čaj 0.1%, crni čaj 0.1%), ugljični dioksid, mikrobna kombucha kultura, prirodna aroma mente i limete.
Additives
e290
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Black Cherry Caffeine Free Sparkling Water Beverage, Black Cherry
Schnucks
C NOVA 4
Freezable fun pops
Essential Everyday
E NOVA 4
Lime juice
Italia Garden
B NOVA 1
Energy rush
C NOVA 4
Papaya Nectar Juice, Papaya
Goya
E NOVA 4
Passionfruit Basil Flavored Lemonade, Passionfruit Basil
Greenwise
E NOVA 4
Natural Spring Water
Culinaria
B NOVA 1
Lemon Juice
Concord Foods
B NOVA 3
Assorted Flavors Happy Drinks, Assorted
Schnucks
C NOVA 4
Edit Natural Blood Orange Jalapeno Flavored Brewed Iced Tea, Blood Orange, Jalapeno
Publix
C NOVA 4
Lemonade From Concentrate
Essential everyday
E NOVA 4
Light lemonade
Essential Everyday
NOVA 4