Barcode: 3760239184731
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 16.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 4.0 g |
| of which sugars | 4.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Kombucha 100% (eau filtrée, culture de kombucha* 5%, sucre de canne blond* 5%, the vert*, thé noir*). *Ingrédients issus de l'Agriculture Biologique
Related Products in Beverages
Market pantry, drink mix, pineapple
Market Pantry, Target Stores
NOVA 4
Cherry Limeade Sugar Free Drink Mix
Market Pantry, Target Brands Inc.
NOVA 4
Pink lemonade drink mix
NOVA 4
Market pantry, drink mix, grape
Market Pantry, Target Stores
NOVA 4
Lemonade sugar free drink mix, lemonade
Market Pantry, Target Brand Inc.
NOVA 4
Peach tea sugar free drink mix, peach
NOVA 4
Market pantry, raspberry tea drink mix, raspberry
Market Pantry, Target Stores
NOVA 4
Grape sugar free drink mix, grape
Market Pantry
NOVA 4
Sugar free drink mix
NOVA 4
Grape sugar free drink mix packets, grape
Market Pantry, Target Stores
NOVA 4
Raspberry lemonade sugar free drink mix
Market Pantry, Target Stores
NOVA 4
Peach mango, sugar free drink mix
NOVA 4