Barcode: 5600821267252
Kombucha Raspberry Lemonade
Nutri-Score
C
Environment
Eco-Score B
Labels
non eu agriculture
eu agriculture
eu non eu agriculture
Categories
Available in
spain
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 24.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 4.9 g |
| of which sugars | 4.9 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Co uma vez aberto consume to pre Lembre - 3d preferenca antes de Ver gargalo da ganala Bebida de te verde fermentado y Ingredientes Kombuthaemngalagali rada aura de canape Everdeengo04% hos desteva ecologicas cultivos de kombucha, cododecatong, comeras 0.14% manaural demon 0,08%, extrados bozanahoria, marvana goselanegal armaraad pode 3 das Consumir preferentemente antes de Ver quelo de botela Boisson au thé vert gns Recuerde Noaga Abrir con cuidado. Mantener refrigeraberve Cura gee, avec aromes naturels de framboise, dron et tri
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Apple & Elderflower High Juice
M&S
NOVA 4
Sprite
sprite
E NOVA 4
Aloe Drink
NOVA 4 Eco-Score C
Tonic water
Coca-Cola
E NOVA 4
Levité Manzana 1.5L
Villa Del Sur
D NOVA 4
Genki ramune blueberry
Genki
E NOVA 4
Sweet and sour
Fused by fiona
E NOVA 4
Alkaline water
B NOVA 1
Zitrone Pur Direktsaft
Hitchcock
B NOVA 1 Eco-Score D
Acqua Panna Glass Bottle Mineral Water
Nestlé,Acqua Panna,San Pellegrino
A
Diet Coke
Coca-Cola
C NOVA 4
Pera
Placer
E NOVA 4