Barcode: 0890704002765
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 17.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 3.8 g |
| of which sugars | 3.8 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Organic raw kombucha (organic fair trade certified tea, organic fair trade certified evaporated cane juice, and organic kombucha culture fermented in purified water), natural flavors, organic stevia extract (natural sweetener)
Related Products in Beverages
Bolero Cerise
Bolero
C NOVA 4
Boisson instantanée avec édulcorants goût framboise
BOLERO
C NOVA 4
Bolero Fruits Des Bois
Bolero
C NOVA 4
Bolero apple
Bolero
B NOVA 4
Bolero Weiße Traube
Bolero
C NOVA 4
Bolero Cola
Bolero
C NOVA 4
Bolero Peche
Bolero
C NOVA 4
Bolero Mandarin
Bolero
C NOVA 4
Bolero fraise banane
Bolero
C NOVA 4
advanced hydration orange
Bolero
C NOVA 4
Strawberry
Bolero
NOVA 4
Bolero Blueberry Drink
bolero
NOVA 4