Barcode: 5600821261878
Kombucha Zero
Labels
organic
eu organic
non eu agriculture
eu agriculture
eu non eu agriculture
pt bio 05
Available in
spain
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 0.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Organic kombucha organic cane sugar*, organic green tea 0.4%, organic stevia leaves, kombucha cultures), natu flavour 0.19%, "Bacillus coagulans". *All sugar is eliminated during fermentation. Remember Open carefully.
Related Products in Beverages
Diego - Mangue Letchis 1 L
Diego
E NOVA 4
Yop vanille
Vanille
E NOVA 4
Famous energy drink
Diuke
C NOVA 4
Forestière et Au Muscat de Rivesaltes
L. Fassier
NOVA 4
yop énergie x8
Yoplait
E NOVA 4
Yop 16h
16h00
E NOVA 4
Viva Chocolat
Candia
D NOVA 4
Diego Multivitaminé
Diego
E
Jus d'Orange Mangue 1L
Diego
E NOVA 3
Orange
DIEGO
D NOVA 3
Diego
Diego
E NOVA 4
Lovelac lait chocolaté
Cilam
C NOVA 4