Barcode: 3760198250041
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 34.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 8.5 g |
| of which sugars | 8.5 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.1 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Ingreatenrs : eau, sucre de canne• , thé noir•, culture de kombucha• Ingrédients issus de l’agriculture biologique
Related Products in Beverages
Low Calorie Ginger Ale
Tesco
C NOVA 4
FRUIT & BARLEY SUMMER FRUITS
ROBINSONS, Robertsons
NOVA 4
Mango Ice Tea
Lipton
C
Boni Caramel Latte Flavour - Ices Coffee 100% arabica
Boni
C NOVA 4
indian tonic water
Tesco
C NOVA 4
Indian tonic water
Coop, Hubert Rochebois
E NOVA 4
Prosecco
Coop
NOVA 4
Diet cola
Co-op
C NOVA 4
Co-op Peach Flavour Sparkling Spring Water Drink No Added Sugar with Sweeteners 1 Litre
Coop
C NOVA 4
Coop Chocolate Milk
Coop
C NOVA 4
Bonarda Malbec
Fairtrade
NOVA 3
Robinsons lemon Squash
Robinsons
C NOVA 4