Barcode: 5905279630109
Kompas
Processing
NOVA 3
Labels
vegetarian
vegan
Available in
poland
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 302.0 kcal |
| Fat | 16.0 g |
| of which saturated | 2.8 g |
| Carbohydrates | 29.1 g |
| of which sugars | 23.9 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 8.6 g |
| Salt | — |
Ingredients
daktyle, orzechy ziemne, orzechy laskowe
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Organic traditional bronze cut macaroni product, tagliatelle
A NOVA 1
Hearth baked thin traditional pizza crust
C NOVA 4
Peas & diced carrots
A NOVA 3
Tri Color Fusilli
A NOVA 1
Country potato bistro buns, country potato
C NOVA 4
Cut Green Beans
HY-VEE
A NOVA 1
Avocado Oil
Hyvee
B NOVA 2
Kosher dill halves, kosher dill
Hy-Vee Inc.
NOVA 4
Hy vee one step frosted flakes sweetened corn cereal
Hyvee
D NOVA 3
Gustare vita organic macaroni product
A NOVA 1
Whole kernel cut corn
A NOVA 1
Mixed vegetables with carrots, corn, peas, green beans & lima beans
A NOVA 1