Barcode: 3395328733554
Komuntu
by Valrhona
Nutri-Score
E
Processing
NOVA 3
Labels
fsc
fsc mix
triman
Categories
Available in
france
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 577.0 kcal |
| Fat | 45.0 g |
| of which saturated | 27.0 g |
| Carbohydrates | 25.0 g |
| of which sugars | 21.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 11.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Fèves de cacao, sucre, beurre de cacao, vanille, lait. Présence possible de gluten, fruits à coque, soja.
Related Products in Snacks
Vanilla Muffins
D NOVA 4
Wallace & Gromit Milk Chocolate Calendar
M&S Food
E NOVA 4
Petits crackers sans cuisson Thé Matcha et Fleurs de Coco
Happy Crackers
D NOVA 3
Torta de anis
Carrefour
D NOVA 4
Cookie with peanut butter raspberry jelly
SFD, ALLNUTRITION
E NOVA 4
Lay's Paprica
Lay's
D NOVA 4
Maple grove farms of vermont, pancake & waffle mix, buttermilk & honey
Maple Grove Farms Of Vermont
NOVA 4
of which Fibre Protein Salt Reference intake (adul
M&S Food
D
8 Mini Ham & Cheese Croissants
M&S, Marks & Spencer
E NOVA 3
Schoko Lebkuchen, Zartbitter
Douceur
E NOVA 4
GREEK STYLE SPANAKOPITA PASTRIES
M&S Food
C NOVA 3
Biscuit cru Pomme - Cidre Fermier
Happy Crackers
C NOVA 3