Barcode: 4250018925345
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 377.0 kcal |
| Fat | 4.4 g |
| of which saturated | 3.9 g |
| Carbohydrates | 81.3 g |
| of which sugars | 65.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 2.3 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
SUNTIENS KONFEKT einfach lecker
Related Products
Frosted pretzels
E NOVA 4
Original Salted Crackers
Fareway
NOVA 3
Rice & crisp crackers
E NOVA 4
Sunflower Kernels Salted
Fareway
Cheese crackers
D NOVA 4
Raspberry flavor gelatin dessert
NOVA 4
Chocolate caramel clusters
E NOVA 4
Unsalted top crackers saltines
C NOVA 4
Dry Rosted Peanuts
Fareway
C NOVA 4
Spice Drops Candy
Fareway, Fareway Stores Inc.
E NOVA 4