Barcode: 7037421040868
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 500.0 kcal |
| Fat | 38.0 g |
| of which saturated | 15.0 g |
| Carbohydrates | 39.0 g |
| of which sugars | 29.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 5.2 g |
| Salt | 0.6 g |
Ingredients
Sukker, vegetabilsk olje (palme, raps, kokos, shea), egg, hvetemel, vann, kakaomasse, fløte, kakaopulver, skummetmelkpulver, kakaosmør, mandler, salt konserveringsmiddel (kaliumsorbat), hevemiddel (E450, E500), emulgeringsmiddel (soyalecitin, lecitin, vegetabilsk E471), aroma, fargestoffer (karotener). Kan inneholde spor av _hasselnøtter_
Allergens
eggs
gluten
milk
nuts
soybeans
Additives
e160a
e202
e450
e500
Related Products in Snacks
Milk Chocolate, Hazelnut Crunch
Theo Chocolate Inc.
E NOVA 3
Fig Fennel & Almond Dark Chocolate
Theo,Theo Chocolate Inc.
E NOVA 3
Theo, coffee caramel milk chocolate
Theo, Theo Chocolate
E NOVA 3
Theo, chili dark chocolate
Theo, Theo Chocolate
E NOVA 3
Theo, ghost chili caramel dark chocolate
Theo, Theo Chocolate
E
Theo, milk chocolate
Theo
C NOVA 3
Pure Dark, 70% Dark Chocolate
Theo,Theo Chocolate
E NOVA 3
Theo, dark chocolate, orange
Theo
NOVA 3
Theo, 70% dark chocolate, cherry almond
Theo Chocolate Inc.
E NOVA 3
Theo, coconut 70% dark chocolate
Theo,Theo Chocolate
E NOVA 3
Milk choc sltd almnd
Cheo
E NOVA 3
Salted Caramel Vanilla Milk Chocolate
Theo
E NOVA 3