Barcode: 5907069001250
Konfitur-fix
Processing
NOVA 4
Categories
Available in
poland
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 324.0 kcal |
| Fat | 3.6 g |
| of which saturated | 3.6 g |
| Carbohydrates | 44.0 g |
| of which sugars | 44.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.8 g |
Ingredients
cukier, substancja żelująca: pektyny, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, olej palmowy całkowicie utwardzony, substancja konserwująca: sorbinian potasu.
Additives
e202
e330
e440
Related Products in Food Additives
Sugar Free Lemon Lime Gelatin
Wegmans
NOVA 4
Strawberry Orange Liquid Water Enhancer
Mio
NOVA 4
Sugar Free Black Cherry Gelatin
Wegmans
NOVA 4
Baking Powder
Sprouts, Sprouts Farmers Market
NOVA 3
Simply Clear Zero Calorie Drink Enhancer, Grape
Great Value, Wal-Mart Stores Inc.
NOVA 4
Baking Powder
Dr. Oetker
NOVA 4
Bicarbonate de soude
Great Value
NOVA 1
American Peppermint Extract
NOVA 1
Black cherry gelatin dessert
Great Value
NOVA 4
Dark chocolate hazelnuts with chili
Organic Traditions
NOVA 3
Organic Baker's Extract
Rodelle
NOVA 4
Sugar Free Strawberry Gelatin
Wegmans
NOVA 4