Barcode: 3608580069096
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 162.0 kcal |
| Fat | 0.1 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 39.0 g |
| of which sugars | 39.0 g |
| Fiber | 1.6 g |
| Proteins | 0.5 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Erdbeeren, Zucker, schwarzer Johannisbeersaft, Zitronensaftkonzentrat, Geliermittel: Pektine.
Additives
e440
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Snack Cups
Haust
E NOVA 4
Pan fibra y sésamo
Hacendado
C NOVA 3
Brink, Ρυζογκοφρέτες
Continental Bakeries
B
Zwieback
Continental Bakery
NOVA 4
Toast 'N Chips Knoflook
Haust
E NOVA 4
Haust Party Extra Original
Haust
E NOVA 4
Country Knäcke
Continental Baketies
C
Country Knäcke
Continental Bakeries
C NOVA 3
Dip toast
Haust
D NOVA 4
Snack cups
Haust
E NOVA 4
Toast
Haust
E NOVA 4
Krokant Toast Fijn gekruid
Haust
E NOVA 4