Barcode: 9350271004940
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 3.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Carbonated water, apple cider vinegar, plant-based sweeteners (erythritol , steviol glycosides), natural flavours, lemon juice, yuzu extract
Additives
e960
e968
Related Products
Bonefish Grill, Alaskan Cod Fish & Chips
Bonefish Grill
E
Härkis Pyörykkä
beanit
A NOVA 4
Sheetz, Caesar Dressing, For Breakfast Subz
Sheetz
C
Papa John's, Starbucks Refreshers Strawberry Lemonade, 12 Oz
Papa John's
B
McAlister's Deli, Colossal Carrot Cake
McAlister's Deli
E
BJ's Restaurant & Brewhouse, Spinach Stuffed Mushrooms
BJ's Restaurant & Brewhouse
D
flam de mato
Masgrau
D NOVA 4
gochujang
urban platter
E NOVA 4
Joe's Crab Shack, Garlic Bread
Joe's Crab Shack
D
IHOP, Barqs Root Beer, 16 Fl Oz
IHOP
B