Barcode: 0858009002002
Lemon Sting Honey Soda
by Green Bee
Nutri-Score
D
Processing
NOVA 3
Categories
Available in
united states
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 30.6 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 7.8 g |
| of which sugars | 7.2 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Carbonated Water, Honey, Lemon Juice, Rosemary
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Iste smak av Fersken Uten Sukker
Eldorado
NOVA 4
Drikkeklar Sitronlimonade med ingefær
Eldorado,NEN,NEN Produkter,Unil
E NOVA 4
Sitronlimonade med smak av Pink Grapefruit
Eldorado,NEN,NEN Produkter,Unil
E NOVA 4
Mammon& Pasjonsfrukt
Vilje,FLO,Unil
E
Eple Juice Fra Konsentrat
Eldorado,Lerum,Unil
D NOVA 1
Iste Fersken
Eldorado,Unil,Lerum
D NOVA 4
Sbarro, Diet Mist TWST
Sbarro
B
Ingefær
Vilje,FLO,Unil
D
Julebrus
Unil
E NOVA 4
Tranebærnektar
Eldorado,NEN Produkter,NEN,Unil
E NOVA 3
Påskebrus Uten Tilsatt Sukker
Eldorado,Arendals Bryggeri,Unil
C NOVA 4
Sitron & Lime Kullsyredrikk
FLO,Unil,Vilje
D