Barcode: 0086854007501
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 39.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 11.0 g |
| of which sugars | 10.7 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Carbonated water, high fructose corn syrup, citric acid, natural flavor, potassium citrate, potassium benzoate (preservative).
Additives
e212
e330
Related Products in Beverages
Energizing drink
E NOVA 4
Diet Doc 360, Diet Cola
Wis-Pak Inc.
C NOVA 4
Sweet tea
E NOVA 4
Drink
E NOVA 4
Protein milk beverage
Shamrock Foods Company
B NOVA 4
Drink
B NOVA 4
Orange drink
B NOVA 4
Protein milk beverage, vanilla
Shamrock Farms
B NOVA 4
Protein Milk Beverage
B NOVA 4
Fruit punch
C NOVA 4
Drink
E NOVA 4
Natural sparkling water
B NOVA 1