Barcode: 8997009510116
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 30.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 7.4 g |
| of which sugars | 7.4 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 12.0 g |
Ingredients
Water, Sugar, Fructose, Vitamin C, Fresh Lemon Juice, Flavoring, Calcium Lactate, Magnesium Chloride, Sodium Chloride, Potassium Phosphate, Acid (Citric Acid), Color (Benibana Safflower Yellow)
Additives
e327
e330
Related Products in Beverages
Cola Cao Original
Cola Cao
NOVA 4
Cola Cao Noir
Cola Cao
NOVA 4
Achocolatado Po Cola Cao Energy 350+30GR
Colacao
C
Cola Cao 0% con fibra
cola cao
NOVA 4
Cola Cao Noir
Cola Cao
NOVA 4
Cola Cao Original
Cola Cao
D NOVA 4
Paladín Blanco
Paladin
E NOVA 4
Cola Cao noir
Cola Cao
NOVA 4
Cola Cao Original
Cola Cao
NOVA 4
Original
Paladin
NOVA 4
Colacao Original
Cola Cao
NOVA 4
Colacao Instant Choco Drink 750G
Colacao
NOVA 4