Barcode: 0022198004370
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 22.1 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 5.5 g |
| of which sugars | 5.5 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
FILTERED WATER, HIGH FRUCTOSE CORN SYRUP, LEMON JUICE FROM CONCENTRATE, LEMON PULP, NATURAL FLAVOR, ASCORBIC ACID (VITAMIN C), POTASSIUM SORBATE AND SODIUM BENZOATE TO PRESERVE FRESHNESS.
Related Products in Undefined
Country Style Baked Beans
Bush's Best
C NOVA 4
Shredded Mild Cheddar Cheese
Food Lion, Food Town Stores Inc.
E NOVA 4
Rice Pasta with Dried Cheddar Cheese
Annie's
D NOVA 4
Complete Pancake Mix
Meijer
E NOVA 4
Pancake & Waffle Mix
Food Town Stores Inc.
NOVA 3
Margarine
Land O Lakes
E NOVA 4
Real Bacon Bits
Hormel, Hormel Foods Llc
E NOVA 4
Sliced Pears
Del Monte Foods.
A NOVA 4
White Enriched Bread
Signature Kitchens, Safeway Inc.
C NOVA 4
Mega Smoked Ham & Cheese Sandwich on Classic White Bread
Market Sandwich
D NOVA 4
Unroll And Bake Pie Crusts
Kroger
E NOVA 4
Unsweetened Applesauce
Simple Truth Organic
B NOVA 1