Barcode: 0022198008385
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 31.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 7.8 g |
| of which sugars | 7.2 g |
| Fiber | — |
| Proteins | — |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Water, sugar, lemon juice concentrate, natural flavors, citric acid and ascorbic acid (vitamin c), exberry purple mist, exberry pink blossom
Additives
e330
Related Products in Beverages
Cao allégé en sucre
Supplex
NOVA 3
Chocolat chaud
Cora
D NOVA 4
Supplex Cao L'Original
Suplex Cao, Supplex
E NOVA 3
Poudre instantanee
Belle France
NOVA 4
Supplex Cao Bio
Supplex
NOVA 3
Pure Origin.colombie 100% Arabica 250G Belle France
Belle france
B
Sirop de citron
Belle France
NOVA 4
Toucao
Belle France
NOVA 4
Supplex café
Supplex
E
Bk.6X20Cl.Jus Orange Bf,
Belle France
C
Champagne
Laurent Perrier
Yaourt à boire
Cora
C NOVA 4