Barcode: 0025000054662
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 19.7 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 4.9 g |
| of which sugars | 4.6 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
CONTAINS PURE FILTERED WATER, SUGAR,LEMON JUICE, RASPBERRY PUREE, NATURAL FLAVORS.
Related Products in Undefined
Milk Chocolate Salted Caramel
The Famous Pacific Dessert Company
E NOVA 4
Deli Sliced Peppers
Dunbar's
B NOVA 3
Boneless Fillet
Alaska Smokehouse
A NOVA 3
Long Stem Roman Artichokes
Borgia
A NOVA 4
Salmon Spread
Alaska Smokehouse
D NOVA 4
Honey Bbq Seasoned Wings
Tastybird
B NOVA 4
Dark Chocolate Lemon Meltaways
Alaska Smokehouse Inc.
E NOVA 4
Roasted Peppers
Dunbars
B NOVA 3
Granola
Nature's Summit
E NOVA 4
Lemon
Lella Bay Trading Company
E NOVA 4
Tea Cookies
Restaurant Item
E NOVA 3
Tea Cookies
The Famous Pacific Dessert Company
E NOVA 4