Barcode: 0036192123272
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 38.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 9.2 g |
| of which sugars | 9.2 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Filtered water, organic sugar, organic lemon juice concentrate, organic natural flavor, organic lemon juice.
Related Products in Beverages
Acqua minerale frizzante
Goccia di carnia
A
Thè zero limone
Blues, Eurospin
B NOVA 4
Thè limone
Blues, Eurospin
E NOVA 4
Aperitivo Bianco
Blues, Eurospin
E NOVA 4
Citronnade
Juic
E NOVA 1
Jus D'orange
La bio idea
D
Reintegrante Sali minerali Start
Blues, Eurospin
C NOVA 4
Fratino
latteria soligo
D NOVA 4
Aranciata (con arance siciliane)
Eurospin, blues
E NOVA 4
VITERMINE vitamine, erbe e minerali
L'Angelica
E NOVA 4
Preparato bevanda Cioccolato
Dolciando, Eurospin
NOVA 4
1L Jus Citron Vert Eurofood
LimoChef Pro
C