Barcode: 0041415047204
lemonade
Processing
NOVA 4
Labels
organic
usda organic
Available in
united states
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 54.2 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 13.3 g |
| of which sugars | 13.3 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | — |
Ingredients
filtered water, organic sugar, organic lemon juice concentrate, organic lemon flavor, citric acid
Additives
e330
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Зеленый чай. Манго
Rich
NOVA 4
1-й зимний квас с брусникой
NOVA 3
Sonic, Waffleberry Brownie Master Blast, Small
Sonic
E
Perkins, Santa Carolina Chardonnay Chile
Perkins
B
Firehouse Subs, Powerade Zero Raspberry, 12 Fl Oz
Firehouse Subs
B
добрый кола 0,5 смотка
Добрый
NOVA 4
Кефир из козьего молока
Белое Золото
NOVA 1
биттер лемон
rich
NOVA 4
Ананасовый сок восстановленный
il Primo
Sheetz, Cake Batter Frozen Cream, Small
Sheetz
E
Сок яблочный
Добрый
Orange juice
Dobry
NOVA 3