Barcode: 0041498247614
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 14.1 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 3.5 g |
| of which sugars | 3.4 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
FILTERED WATER, SUGAR, LEMON JUICE CONCENTRATE, NATURAL FLAVORS, BETA CAROTENE (FOR COLOR), CITRIC ACID, MANGO PUREE, STEVIA LEAF EXTRACT, VEGETABLE JUICE EXTRACT (FOR COLOR).
Additives
e160a
e160ai
e330
e960
Related Products in Undefined
Honey Turkey Breast
Dietz & Watson
C NOVA 4
Low Fat Cottage Cheese
Knudsen
B NOVA 4
Tortillas de Maíz Blanco
La Bandrita
A NOVA 4
golden sweet whole kernel corn with red & green peppers
food club
B NOVA 3
potato
Grown in Idaho
A
HOME STYLE DRESSING & CONDIMENT
DOROTHY LYNCH
E NOVA 4
Tomato & Basil Pasta Sauce
Classico
A NOVA 3
Strawberry Shortcake Rolls
Little Debbie
E NOVA 4
Mozzarella Sliced Low Moisture Part-Skim Mozzarella Cheese
Sargento
E NOVA 3
iced coffee
International Delight
B NOVA 4
Northern Italian
Ken's
E NOVA 4
Taco Rice
Knorr
D NOVA 4