Barcode: 0049387100385
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 50.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 12.9 g |
| of which sugars | 12.5 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Filtered water, high fructose corn, syrup 42, lemon/orange juice concentrate blend, citric acid, fine lemon pulp, natural lemon flavor, natural flavors, potassium sorbate and sodium benzoate as preservatives.
Additives
e330
Related Products in Beverages
จี บีท เครื่องดื่มกลิ่นแอปเปิ้ลและลูกแพร์
G BEAT
C NOVA 4
คาราบาว
Carabao,คาราบาว
D
Basil Seed Drink with Pomegranate Flavour
Nutrifresh
D NOVA 4
ชาไต้หวัน AllCafe
AllCafe,7-11,CP
NOVA 4
Energy Drink Mixed Berry
Carabao
D NOVA 4
Vera Drink Mango FLVR 500ML
AgroSnack
D NOVA 4
เครื่องดื่มกลิ่นบับเบิ้ลกัม
G BEAT
B NOVA 4
Energy Drink Orange Blast
Carabao
D NOVA 4
ชา AllCafe
AllCafe,7-11,CP
NOVA 4
คาราบาวเอสเพรสโซ
คาราบาว
E
Basil Seed Drink with Pineapple Flavor
Early Spring
E NOVA 4
Basil Seed Drink with Strawberry Flavour
Nutrifresh
D NOVA 4