Barcode: 0070847012931
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 30.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 7.6 g |
| of which sugars | 6.3 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Pure filtered water, cane sugar, natural lemon juice concentrate, citric acid, natural flavor, stevia leaf extract.
Additives
e330
e960
Related Products in Beverages
Classic Menthe
Carrefour
NOVA 4
Sirop grenadine
Carrefour
NOVA 4
Sirop citron
Carrefour
NOVA 4
Sirop Grenadine
Carrefour
NOVA 4
Sirop Citron
Carrefour
NOVA 4
Sirop de cassis
Carrefour
NOVA 4
Sirop de grenadine
Carrefour
NOVA 4
Sirop Menthe
Carrefour
NOVA 4
Mini fruity kids
carrefour
E NOVA 4
SIROP Menthe
Carrefour
NOVA 4
Préparation Pour Boisson, Crémoso - Cappuccino Classico
Carrefour
E NOVA 4
Sirop orange
Carrefour
NOVA 4