Barcode: 0070847016328
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 34.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 8.4 g |
| of which sugars | 7.2 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Pure filtered water, cane sugar, natural lime juice concentrate, citric acid, stevia leaf extract, natural flavor (extracts of cherries), vegetable juice (for color).
Additives
e330
e960
Related Products in Beverages
Greenorganics Roter Multi-saft, Mehrfruchtsaft Mit. ..
Beutelsbacher
E
Pure detox
Natural Mojo
C NOVA 4
Milchshake Erdbeere
Erdbeere
E NOVA 4
XS Power Drink Pink Grapefruit
NOVA 4
Energy drink Batman VS Superman
Energy Drink
E NOVA 4
Vitamin C+D Zink
Vitamin Well
C NOVA 4
Surfers Summer Ale
NOVA 1
Berry boost
Natural mojo
E NOVA 4
Energy Drink Popeye
Popeye
E NOVA 4
dirtea ice tea
null
Superman
Distrisun, Energy Drink
NOVA 4
Orangensaft
Biotropic
C NOVA 1