Barcode: 0075355114818
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 54.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 11.3 g |
| of which sugars | 10.4 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Filtered water, organic cane sugar, organic lemon juice concentrate, citric acid, natural flavors, vegetable juice extract (for color), organic watermelon juice.
Additives
e330
Related Products in Beverages
Organic cold brew coffee
Smith Bros. Farms Inc.
E NOVA 4
Root beer
NOVA 4
Lemon And Lime Water
M&s, Marks&Spencer
C NOVA 4
Chocolate milk
Smith Brothers' Farms
B NOVA 4
Diet root beer
C NOVA 4
Hershey's Chocolate Milk
Hershey’s
E NOVA 4
Trader joe's, sparkling mineral water, lemon
Trader Joe's
B NOVA 4
Zeigler's, Old Fashioned Pink Lemonade Beverage
Zeigler's Beverages Llc
E NOVA 4
Sparkling mineral water
Trader Joe's
B NOVA 4
Zeigler's, Premium Lemon Tea
Zeigler's Beverages Llc
E NOVA 4
Zeigler's, gala blend apple cider
D NOVA 1
Original Lemonade
Zeigler's Beverages Llc
E NOVA 4