Barcode: 0077890179758
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 54.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 13.3 g |
| of which sugars | 13.3 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Filtered water, organic sugar, organic lemon juice concentrate, organic lemon flavor, citric acid.
Additives
e330
Related Products in Beverages
Pro bios fragola
MD, Vivo Meglio
E NOVA 3
Crema con aceto balsamico
Abm
Birra analcolica
Willianbrau
C NOVA 1
Acqua
A
Tè zero
MD
C NOVA 4
SanTHÈ
Sant'Anna
E NOVA 4
Red mix
MD, Spumador, Viviland
E NOVA 4
Sant'Anna Santhè
Sant'Anna
E NOVA 4
Cedrata
Penny
C NOVA 4
vito
Penny
E NOVA 4
Aranciata
E NOVA 4
Fruity touch
Sant'Anna
B NOVA 4