Barcode: 0077890363089
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 17.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 4.2 g |
| of which sugars | 3.8 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Filtered water, organic sugar, organic lemon juice concentrate, organic flavors, citric acid, natural flavors, organic rebaudioside a (stevia leaf extract).
Additives
e330
e960
Related Products in Beverages
Arizona
Arizona
C
Sodastream Saveur Agrumes Zéro
Sodastream
D NOVA 4
Arizona Half Iced Rea Half Kemenate
Arizona
C
Sodastream concentré, Cola sans sucres
Sodastream
NOVA 4
Concentré Tonic
Sodastream
E NOVA 4
Drinklicious
drinklicious
C NOVA 4
Sodastream agrumes 500ml 30061041
Sodastream
D NOVA 4
Latte Macchiato
Bella Caffè
C NOVA 3
Concentré saveur tropical
Sodastream
D NOVA 4
Chocolademelk
Zuivelrijck
E NOVA 4
Concentré saveur Citron Menthe
Sodastream
D NOVA 4
Arizona Lemon Iced Tea Dose
Arizona
E