Barcode: 0089094036669
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 26.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 6.4 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Filtered Water, Whey Protein Concentrate, Natural Flavor, Phosphoric Acid, Lemon Juice Concentrate, Sucralose, Citric Acid
Allergens
milk
Additives
e330
e338
e955
Related Products in Protein Drink
Cafe latte
Premier protein
A NOVA 4
ideal body
SAVAS
A
32 Plant Protein Chocolate
Powered
A NOVA 4
Protein Shake
Alani
A NOVA 4
ULTRA PROTEIN high protein milk shake vanilla
slate.
A NOVA 4
Protein drink Cream&cookies
Zora
A NOVA 4
Green Apple Lightly Carbonated Protein
Bucked Up
A NOVA 4
Vanilla Rockin' Protein Builder Protein Shake
Shamrock Farms
A NOVA 4
Protein vanilla
Baltais
NOVA 4
High Protein Cookie Drink
McEnnedy
A NOVA 4
LIGHTLY CARBONATED PROTEIN BANANA PINEAPPLE
BUCKED UP
A NOVA 4
Protein Shake
Alani
A NOVA 4