Barcode: 04351700
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 252.5 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 75.8 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 4.7 g |
Ingredients
CITRIC ACID, POTASSIUM CITRATE., SODIUM CITRATE, ASPARTAMEÏ, MAGNESIUM OXIDE, MALTODEXTRIN, NATURAL FLAVOR, ACESULFAME POTASSIUM, SOY LECITHIN, YELLOW 5, ARTIFICIAL COLOR MENYLKETONURICS
Additives
e102
e322
e322i
e330
e950
Related Products
Crunchy Oats 'n Honey Granola Bars
Nature Valley
D NOVA 4
Crispy Creamy Wafer Peanut Butter
Nature Valley
E NOVA 4
Crunchy Cinnamon Granola Bar
Nature Valley
D NOVA 4
Nature Valley Crunchy Maple Brown Sugar Granola Bars - 6 CT
Nature valley
D NOVA 4
Tetrazzini Spaghetti And Creamy Cause Mix
Tuna Helper
C NOVA 4
Chili Macaroni Hamburger Helper
NOVA 4
Crunchy Granola Bars
Nature valley
D NOVA 4
Crunchy Peanut Butter Granola Bars
Nature Valley
D NOVA 4
Maple Brown Sugar Granola Bars
Nature Valley Crunchy
D NOVA 4
Puffs sweet & crunchy corn puffs
General Mills
E NOVA 4