Barcode: 0853426005285
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 3.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 1.4 g |
| of which sugars | 0.3 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.3 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Triple filtered water, organic lemon juice, organic tangerine juice, organic stevia leaf extract powder (reb a), sea salt
Related Products in Beverages
Sweetened green tea with honey & ginseng, honey & ginseng
Wellsley Farms, Bj's Wholesale Club / Corporate Brands
D NOVA 4
Soda, Lemon Lime
Wellsley Farms, Bj's Wholesale Club / Corporate Brands
E NOVA 4
Coffee with creamer sugar
Sin Woo Foods Corporation
NOVA 3
Cherry limeade drink blend from concentrate, cherry limeade
Wellsley Farms, Bj's Wholesale Club / Corporate Brands
E NOVA 4
Agave ginger lemonade, agave ginger
Wellsley Farms, Bj's Wholesale Club / Corporate Brands
D NOVA 4
LEMON SPARKLING WATER
WELLSLEY FARMS
NOVA 4
Orange Soda
Wellsley Farms, Bj's Wholesale Club / Corporate Brands
E NOVA 4
Special blend of black tea & lemonade from concentrate, iced tea & lemonade
Wellsley Farms, Bj's Wholesale Club / Corporate Brands
E NOVA 4
Cranberry raspberry flavored sparkling water beverage, cranberry raspberry
Wellsley Farms, Bj's Wholesale Club / Corporate Brands
C NOVA 4
APPLE CIDER
WELLSLEY FARMS
D NOVA 1
Lime flavored sparkling water beverage, lime
Wellsley Farms
C NOVA 4
Soda, Grape
Wellsley Farms, Bj's Wholesale Club / Corporate Brands
E NOVA 4