Barcode: 0869372000366
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 38.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 9.6 g |
| of which sugars | 9.4 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Purified water, cane sugar, lemon juice from concentrate, natural flavor, gum acacia, fruit and vegetable juice for color.
Additives
e414
Related Products in Beverages
Arizona Kiwi Strawberry
Arizona
E
Hot Blood Energy Drink, Neutral
Hot Blood
E NOVA 4
Eau De Coco
Michelberger
B NOVA 1
Sirop de coco
Nu3
Ice-x Canna Bis Ice Tea
Ice-x
E
Fanta Strawberry & Kiwi
Pepsi
E NOVA 4
Ekologiškas limonadas apelsinas-vanilė
Wostok
D NOVA 4
Proviant rhubarb
Proviant Berlin
NOVA 4
Ironmaxx Collagen Professional Liquid
Ironmaxx
E NOVA 4
Beavita Vitalkost Plus, Mango Lassi, Powder, 3 X
Nu3
E NOVA 4
EAU DE COCO PURE COCONUT
Kulau
C
Root Beer
A & T
E NOVA 4