Barcode: 20731885
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 50.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 12.5 g |
| of which sugars | 11.7 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Filtered water, cane sugar, lemon juice, and natural flavors.
Related Products in Beverages
Robinsons lemon Squash
Robinsons
C NOVA 4
Prosecco
Coop
NOVA 4
Bonarda Malbec
Fairtrade
NOVA 3
Coop Chocolate Milk
Coop
C NOVA 4
Impulse
Impules, Waitrose
Indian tonic water
Coop, Hubert Rochebois
E NOVA 4
Diet cola
Co-op
C NOVA 4
FRUIT & BARLEY SUMMER FRUITS
ROBINSONS, Robertsons
NOVA 4
Boni Caramel Latte Flavour - Ices Coffee 100% arabica
Boni
C NOVA 4
Indian tonic water
Essential Waitrose, Skittles
D NOVA 4
Fruit & Barley Peach
Robinsons
C NOVA 4
Co-op Peach Flavour Sparkling Spring Water Drink No Added Sugar with Sweeteners 1 Litre
Coop
C NOVA 4