Barcode: 5400119513371
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 34.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.1 g |
| Carbohydrates | 6.9 g |
| of which sugars | 6.9 g |
| Fiber | 1.0 g |
| Proteins | 0.5 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
eau 81,5%, sirop d'agave 7%, jus de otron 5%, jus de citron vert 5%, gingembre 1.5%.
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Orange Fresh Squeezed Juice, Orange
HY-VEE
NOVA 1
Pomegranate Lemonade Sparkling Natural Spring Water, Pomegranate Lemonade
Poland spring
B NOVA 4
100% Natural Spring Water
Poland Spring
B NOVA 4
Grape Flavored Reduced Sugar Juice Cocktail From Concentrate
Old Orchard Healthy Balance
D NOVA 4
Harvest Select Juice Drink, Apple
Old Orchard,Old Orchard Brands Llc.
NOVA 4
Evian Natural Spring Water
Evian
NOVA 1
Organic Raspberry Hibiscus Kombucha
Nothing But the Truth, Hy-Vee
C NOVA 3
Sparkling Natural Mineral Water
Miller Consup,Gerolsteiner
A NOVA 4
Tomato juice from concentrate, tomato
B NOVA 3
Valencia Orange Sparkling Energy Water Beverage, Valencia Orange
D NOVA 4
Liquid Water Enhancer Strawberry Watermelon
Hyvee
C NOVA 4
Coconut Water
Iberia
NOVA 1