Barcode: 5942328201224
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 19.1 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 4.2 g |
| of which sugars | 4.2 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.3 g |
Ingredients
apă carbogazoasă, suc de portocale (3%), suc de lămâie, stabilizator: gumă arabică și esteri glicerici ai rășinilor, acidifiant: acid citric, îndulcitor: glicozide steviolice din stevia, antioxidant: acid ascorbic
Additives
e300
e330
e414
e960a
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Chili's, Ultimate Fresh Margarita
Chili's
E
Olive Garden, Strawberry-Banana Smoothie, Kids
Olive Garden
Papa John's, Schweppes Ginger Ale Raspberry, 20 Oz
Papa John's
B
TGI Friday's, Paradise Punch
TGI Friday's
E
White Castle, Big Red, Small
White Castle
B
Krispy Kreme, Frozen Vanilla Latte, 20 Oz
Krispy Kreme
TGI Friday's, Ultimate Bloody Mary
TGI Friday's
E
Weizen alkoholfrei
Will-Bräu
NOVA 1
Jamba Juice, Kaleribbean Breeze, Medium
Jamba Juice
E
Wawa, Spiced Hot Chocolate Cappuccino, FL, 16 Oz
Wawa
C
Auntie Anne's, Fuze, Unsweetened Tea, 32 Fl Oz
Auntie Anne's
B
Olive Garden, Strawberry-Banana Smoothie, Kids
Olive Garden