Barcode: 6009660903755
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 114.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 7.0 g |
| of which sugars | 7.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Sparkling Water, Sugar, Citric Acid (E330), Flavouring, Maltodextrin (E1400), Sodium Citrate (E331), Sodium Benzoate (E211), Sweetener (Acesulfame K (E950), Sucralose (E955))
Additives
e1400
e211
e330
e331
e950
e955
Related Products
Bistec sazonador
Carmencita
E NOVA 4
Paella con azafrán
Carmencita
NOVA 4
Canela molida
Carmencita
NOVA 1
pinchos sazonador
Carmencita
E NOVA 3
Colorante alimentario Carmencita
Carmencita
NOVA 4
Espagueti sazonador
Carmencita
E NOVA 3
Curry
Carmencita
NOVA 1
Pimienta Blanca
Carmencita
NOVA 1
Estragón
Carmencita
Orégano
Carmencita
A NOVA 1