Barcode: 0071464018634
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 33.3 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 8.4 g |
| of which sugars | 7.8 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Water, lemon juice, cane sugar, watermelon juice concentrate, natural flavor, dragonfruit puree (color), mint extract, beta carotene (color).
Additives
e160a
e160ai
Related Products in Beverages
Dr Pepper Cherry Vanilla
Dr Pepper
E NOVA 4
Soy milk
Foco
D NOVA 3
Dessert Aloe Vera Muscat 280G
Panchy
E NOVA 4
Foco, basil seed drink
Foco
E NOVA 3
Boisson Ananas 25 CL COCK
Cock
E NOVA 1
Floridas Natural Orange Juice
Floridas Natural
E
Jus De Litchi Panchy 250ML 0
Panchy
E NOVA 3
Boisson à base de jus de mangue
Cock brand
E NOVA 3
Jus Coco 40 CL Aroy-d
Aroy d
C
Boisson Fruits De La Passion 25 CL
Cock
E
Thai tea drink
E NOVA 3
Cock Brand Coconut Juice
Cock brand
D NOVA 3