Barcode: 0007078402464
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 46.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 11.7 g |
| of which sugars | 10.8 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Filtered water, sugar and concentrated lemon juice.
Related Products in Beverages
Healthy Energy Drink
C NOVA 4
Hazelnut euphoria fine drinking chocolate, hazelnut euphoria
NOVA 4
Honey basil craft soda
D NOVA 3
80% dark chocolate blended with organic hazelnut flavoring and a pinch of black pepper, hazelnut euphoria
NOVA 4
Calorie burning drink
C NOVA 4
Kombucha
B NOVA 4
Honey basil craft soda, honey basil
D NOVA 3
Honey basil
D NOVA 3
Grapefruit elderflower craft soda, grapefruit elderflower
E NOVA 3
Raspberry mint craft soda, raspberry mint
D NOVA 3
Bone broth & vegetable beverage, savory spring greens
B NOVA 3
Kombucha
C