Barcode: 0868956000020
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 42.2 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 11.4 g |
| of which sugars | 10.1 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Water, lemon juice, cane sugar, honey, ginger, flaxseed
Related Products in Beverages
Stachel-Bär
Lütts Landlust
C NOVA 4
Hohes C Apfel-acerola Naturtrüb
Hohes c
C NOVA 1
Light Live 0,75L Alkoholiton Kuohuviini
Light Live
C NOVA 4
Diebels Premium Altbier
NOVA 3
Light Live Cabernet Sauvignon
Light Live
NOVA 4
Birra
Erdinger
Aqua Vitale naturelle
Volvic
B NOVA 4
ERDINGER Urweisse
Erdinger
NOVA 3
Apple Spritzer
Gerolsteiner
C NOVA 4
Warsteiner alkoholfrei
Warsteiner
C NOVA 1
warsteiner
Warsteiner
C NOVA 1
Kandi Malz
Kandi Malz, Bitburger
E NOVA 4