Barcode: 0016300169163
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 46.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 11.7 g |
| of which sugars | 11.3 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Tea (water, black tea solids), sugar, lemon juice, natural flavors.
Related Products in Beverages
Chia drink
E NOVA 4
Dry, wild lime soda, wild lime
Dry Soda Co.
C NOVA 4
DRY Sparkling Cucumber
Dry Soda Co.
C NOVA 4
Sparkling beverage
Dry Soda Co.
C NOVA 4
Blood orange
C NOVA 4
Sparkling Lavender
Dry Soda Co.
C NOVA 3
Sparkling Lavender
Dry Soda Co.
C NOVA 4
Juniper berry
Dry Soda Co.
C NOVA 4
Sparkling Beverage
Dry Soda Co.
C NOVA 4
Soda
Dry Soda Co.
C NOVA 4
Chia drink
E NOVA 4
Sparkling Vanilla Bean
Dry Soda Co.
C NOVA 4