Barcode: 4088700166796
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 3.0 kcal |
| Fat | 0.3 g |
| of which saturated | 0.3 g |
| Carbohydrates | 1.3 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 1.3 g |
| Proteins | 0.1 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Carbonated Water, Natural Flavour, Sweeteners (951, 950), Acidity Regulators (330, 331), Preservative (211) CONTAINS PHENYLALANINE.
Additives
e330
e331
e950
e951
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Chocolat En Poudre Orange 250 gr, 1 Boîte
Monbana
NOVA 4
Boisson instantanée au cacao maigre
Okakao
NOVA 4
Chocolat frappé
monbana
NOVA 4
Milkshake Caramel
Chocolaterie Monbana,Monbana
NOVA 4
Okakao chocolat plaisir
Okakao
NOVA 4
Jus d’orange
Caresse Creole
C
Chocolate powder
Okakao
NOVA 3
Chocolat en poudre
Okakao
NOVA 3
Chocolat en poudre tradition
Chocolaterie Monbana
NOVA 3
Tradition bio organic
Monbana
NOVA 3
Chocolat en poudre Tradition
Monbana
NOVA 3
Chocolat en poudre aromatisé Tiramisu
Monbana
NOVA 4