Barcode: 5902609000557
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 381.0 kcal |
| Fat | 2.9 g |
| of which saturated | 0.8 g |
| Carbohydrates | 79.0 g |
| of which sugars | 1.2 g |
| Fiber | 3.9 g |
| Proteins | 8.0 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
100% brown rice. Gluten free produc (FR) Galettes de riz. Ingrédients: 100% riz brun. Produit sans glan (DE) Reiswaffeln. Zutaten: 100% Brauner Reis. Glutenfreies Pro (HU) Puffasztott barna rizstallér. Összetevők: 100% puffasztottam fizstaller. Gluténmentes termék. (ЏА) Чисті рисові хлібці. Склад: 100% чистий, коричневий рис безглютеновий (AE) من الوزن : المكونات: ارز أسمر 100% . خالي من الجلوتين podane wzdłuż zgrz
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Shirataki Udon Style
Miyata
A NOVA 4
Fresh goji juice
B NOVA 1
北冰洋橙汁汽水
Arctic Ocean, 北冰洋
E NOVA 3
Udon noodle
Cucinasia
A NOVA 4
Shirataki rice style
Miyata
A NOVA 1
Granos de Choclo
Don Goyo
C NOVA 3
Shirataki knot style
Miyata
A NOVA 4
小龙虾味热干面
todo
NOVA 4
Nori-Seetang
Miyata
C
DRIED WAKAME
EMB FOOD S.L.
D NOVA 1
Alga kombu
D NOVA 1
Shirstaki
Miyata
A NOVA 4