Let'cook curry Madras
by Lidl
Labels
Categories
Available in
belgium
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 151.0 kcal |
| Fat | 5.4 g |
| of which saturated | 2.3 g |
| Carbohydrates | 16.9 g |
| of which sugars | 2.4 g |
| Fiber | 2.8 g |
| Proteins | 7.2 g |
| Salt | 1.6 g |
Ingredients
Bloemkool, 18,3% kokosmelk (kokosnootextract, water, stabilisator: xanthaangom; verdikkingsmiddel: guarpitmeel; emulgator: carrageen), tomaat, paprika, 11% curry madraspasta (water, paprikablokjes (rode paprika, suiker, voedingszuur: azijnzuur; zout), specerijen (komijn, knoflookpoeder, uipoeder, korianderzaad, kurkuma, mosterdzaad, witte peper, fenegriek, gember, venkelzaad, chilipeper, foelie, kardemom), natuurazijn, suiker, glucosestroop, zout, knoflook, ui, aardappelzetmeel, gistextract, kleurstof: paprika-extract; conserveer - middelen: kaliumsorbaat, natriumbenzoaat), rode ui, limoen, rode peper.
Additives
Related Products in Meal Kits
Tacos for 2 Soft Taco Dinner Kit
Old El Paso
Honey Garden Grain Bowl
Legurme
Stand 'n Stuff Tacos Dinner Kit
Old El Paso
Crispy chicken shell tacos
Real Good Foods
Taco dinner kit
Kania,Lidl
Tortilla Pockets Kit
Old El Paso
All American chicken breast nuggets
Conagra Bands
Coquilles croustillantes
Old El Paso
Smoky BBQ Fajita Kit
Marks & Spencer, Marks and Spencer
BEEF STROGANOFF
kevin's natural foods
Maaltijdpakket kip siam
Knorr
Porkless Belly Bao Kit
President's Choice