Barcode: 3770008114562
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 396.0 kcal |
| Fat | 0.2 g |
| of which saturated | 0.1 g |
| Carbohydrates | 98.6 g |
| of which sugars | 74.1 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
E3.n EZZ), dcxxfé E325 glük:nt El El 01, El I O Valeur nutritive
Related Products in Specific Products
Wilton, disney frozen icing decorations
Wilton, Wilton Enterprises Inc
E NOVA 4
Turkey Pepperoni
Piller's
NOVA 4
Gelatin
Disney, Royal
D NOVA 4
Wilton, disney frozen sprinkles
Wilton, Wilton Enterprises Inc
D NOVA 4
Gluten free pasta with Cauliflower, fava beans and rice flour
Ronzoni
NOVA 4
Wilton, disney frozen, cupcake decorating kit
Wilton, Wilton Enterprises Inc
E NOVA 4
Winnie the pooh
Disney
D NOVA 3
Dansk, Disney Luxury Wafers With Chocolate Creme Filling
Royal, Dansk Cookie Industri A/S Kelsen
E NOVA 4
Hydrolyzed Whey Protein ISOLATE Coconut
Sascha Fitness
NOVA 4
Vile Villains Mix
Disney, Jelly Belly Candy Company
E NOVA 4
Hydrolyzed Whey Protein ISOLATE Cookies & Cream
Sascha Fitness
NOVA 4
Walgreens Cough Drops
Walgreens
NOVA 4