Barcode: 3559506000115
Letchis surgeles bio
Labels
organic
Categories
Available in
france, reunion, france la reunion
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 81.0 kcal |
| Fat | 0.5 g |
| of which saturated | 0.1 g |
| Carbohydrates | 16.0 g |
| of which sugars | 16.0 g |
| Fiber | 2.0 g |
| Proteins | 1.1 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Letchis entiers (100%) issus de l'agriculture biologique
Allergens
none
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Original baked beans with molasses, pork & spices
Burnham & Morrill
B NOVA 4
Baked Beans, Maple
B&G Foods Inc.
B NOVA 4
Almond flour
C NOVA 1
Premium Condimento Calidad, Original
Sa-Son Accent
E NOVA 4
Maple baked beans with maple syrup, molasses & spices, maple
Burnham & Morrill
B NOVA 4
Envia Soja Fruits Rouges
Lidl
C NOVA 4
Hulled barley
A
French lentils
A
Organic Dark Red Kidney Beans
Shiloh Farms
A
B&M, Baked Beans With Molasses, Pork & Spices, Original
B&G Foods Inc.
B NOVA 4
Home style baked beans
B&G Foods Inc.
C NOVA 4
Petite black lentils
A