Barcode: 5601286234773
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 359.0 kcal |
| Fat | 1.8 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 71.0 g |
| of which sugars | 3.5 g |
| Fiber | 3.6 g |
| Proteins | 13.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
semoule de blé dur traces éventuelles d oeuf. garder en lieu sec et frais à l'abri de la lumière
Recipes with Similar Ingredients
Related Products
Chipotle lime simmer sauce, mild
C NOVA 4
Pad Thai Stir-Fry Sauce
Passage Foods
D NOVA 4
Thai basil & sweet chili stir-fry sauce
Passage Foods
D NOVA 4
Tikka Masala Simmer Sauce, Mild
Pessage Foods
C NOVA 4
Mild satay chicken stir-fry sauce
Passage Foods
D NOVA 4
Spiced lemon chicken simmer sauce
Passage Foods
C NOVA 4
Teriyaki chicken stir-fry sauce
D NOVA 4
Honey, soy & garlic stir-fry sauce, mild
D NOVA 4
Passage of india, rogan josh simmer sauce
Passage Of India
C NOVA 4
Red thai curry simmer sauce, medium
Passage Foods
D NOVA 4